Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Program Odnowy Wsi OpolskiejProgram LEADEROpolskie SpecjałyEnergia Odnawialna na Opolszczyźnie
8 września 2016

W Madrycie czekają na partnerów

lectus aliquet mi

Stowarzyszenia i instytucje opiekujące się młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie mogą wziąć udział w projekcie wymiany młodzieżowej, organizowanym przez fundację Juana XXII z Hiszpanii.

więcej
7 września 2016
lectus aliquet mi

Dyskusja na temat wyzwań demograficznych w regionach europejskich

6 września br. przedstawiciel BIWO w Brukseli, pan Paweł Bliźnicki wziął udział w spotkaniu i dyskusji na temat polityki spójności pod hasłem w jaki sposób regiony mogą sprostać wyzwaniom demograficznym.

więcej
7 września 2016
lectus aliquet mi

Nowy przedstawiciel w Biurze Informacyjnym Województwa Opolskiego w Brukseli

Od 1 września 2016 r. Województwo Opolskie ma swojego stałego przedstawiciela w Biurze Informacyjnym Województwa Opolskiego w Brukseli. Jest nim pan Paweł Bliźnicki

więcej
5 września 2016
lectus aliquet mi

Komisja proponuje ustanowić rok 2018 Europejskim Rokiem Dziedzictwa Kulturowego.

Komisja przedstawiła wniosek do Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ustanowienia roku 2018 Europejskim Rokiem Dziedzictwa Kulturowego.

więcej
Jaki dokument miałby potwierdzać posiadanie wkładu własnego przy projektach w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”, których beneficjentem są organizacje pozarządowe oraz kościoły lub inne związki wyznaniowe?

Dokumentem potwierdzającym posiadanie wkładu własnego przez wnioskodawców jest promesa udzielenia kredytu, pożyczki lub wyciąg z rachunku bankowego, potwierdzający zdolność sfinansowania operacji – kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem przez notariusza lub Wójta/Burmistrza albo upoważnionego pracownika Urzędu Gminy lub podmiot, który wydał dokument lub pracownika Urzędu Marszałkowskiego albo wojewódzkiej samorządowej jednostki organizacyjnej.

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi www.minrol.gov.pl
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Kongres odnowyAkcja wieś przyszłościLista sołectw uczestniczących w Odnowie WsiZnajdź swojego koordynatora programuProdukty Regionalne i Tradycyjne OpolszczyznyMapa obszarów LGDMapa Województwa Opolskiego